Titanfall 2

Druhé pokračování robotí šílenosti je nadupané akcí! První díl Titanfall byla naprosto špičková akce s obrovskými mechy v hlavní roli. Titan je totiž vaší nepostradatelnou součástí v boji. První díl byl hlavně multiplayerový, přinesl druhý nějaké změny?

Single player

Určitě ano! Tentokrát nabídne i krátký single, ve kterém si budete moci otestovat všechny zbraně a Titany. Pokud se chcete ne nechat překvapit, další řádky přeskočte (spoiler alert)! Příběh vás hodí do role začínajícího pilota, který však ještě nedokončil výcvik. No, dokončíte jej během první mise, kdy budete muset převzít otěže Titanu s dlouhým označením, ale říkejme mu BT. BT se vám ihned zalíbí, hlavně jeho bojové možnosti. Projdete několik misí, které vedou k záchraně celé planety.

Na to, jak je hra pro jednoho hráče krátká, opravdu jde jen ukázku zbraňových a jiných možností, má opravdu silný příběh. Na BT si velmi rychle zvyknete a těžko si dokážete představit vaše další kroky bez něj. Nejspíše proto bude pro vás konec příběhu velmi dojemný a smutný. Určitě se budete chtít pomstít! To já taky!

Multiplayer

Předností hry je však multiplayer, který nabídne 12 různých možností. Bounty Hunt, Attrition, Angel City, Amped Hardpoint, Mixtape, Capture the Flag nebo Free for All jsou variace bojových módů, ve kterých musíte získat body a hrajete jak za pilota, tak v Titanu. Zajímavý je mód Last Titan Standing, kde začínáte v Titanu a poslední naživu vyhrává.

Dále si můžete upravit pilota a Titana. Pilotů je několik variací a u každého si můžete vybrat primární a sekundární zbraň. Také můžete zvolit abilitu a vybavení. Titanů je celkem na výběr 6. Ion, Scorch, Northstar, Ronin, Tone a Legion. Všechny verze si můžete vyzkoušet v singlu. U každého Titana si můžete vybrat vzhled, barvu apod. Také můžete zvolit jeho speciální vlastnosti nebo Titanfall, tedy jestli dopadne se štítem nebo jeho dopad urychlíte, ale bez štítu.

V mulťáku také najdete callsigns, což jsou různé insignie. Můžete si zde vybrat vlastní vlajku, znak nebo frakci, k jaké patříte. Také zde najdete přehledné statistiky vaší hry. Pak jsou zprávy a nastavení.

Pro lepší ukázku hry přidáváme naše video s průstřihem hry. Enjoy 🙂

Sdílejte nebo nám dejte like!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *