Titanfall 2 – Vybavení

V Titanfall 2 máte celkem 8 druhů vybavení pro svého Titana. Každé vybavení nabízí jinou primární zbraň a ability. Ability jsou celkem 4.

Expedition

Je základní vybavení, které máte na začátku singlu a také mulťáku. Obsahuje XO-16, což je automatická puška s 20mm střelami penetrujícími i těžkou zbroj.  Na prostředním tlačítku myši pak je Vortex štít, který blokuje a odráží nepřátelskou palbu. Další je statický dým, který poškozuje nepřátelské jednotky. Má také k dispozici raketový systém, který dokáže zaměřit a vystřelit na cíl několik raket zaráz. Ničivá je pak možnost při plně nabitém jádru, kdy automaticky střílíte proud nabitých nábojů.

Tone

Další věc, kterou můžete vybrat v multiplayeru hned ze startu. Hlavní zbraní je tady 40mm kanón, který střílí explozivní granáty. Ve vybavení má také štít, který blokuje příchozí palbu. Můžete také použít sonar, díky kterému odhalíte a označíte nepřátele. Na takto označené nepřátele můžete pak vyslat naváděné rakety. Také můžete nepřátele zaměřovat pomocí kanónu. Při plně nabitém jádru pak vyšlete devastující salvu naváděných raket.

Scorch

Tato výbava je opravdu spalující! Jako hlavní zbraň máte T-203, která střílí obrovské granáty naplněné termitem. Pro ochranu před nepřátelskou palbou můžete využít ohnivého štítu, který roztaví příchozí palbu a spaluje nepřátele v blízkosti. Dále můžete vypálit stěnu termitu, která sežehne vše v blízkosti. Při plně nabitém jádře pak vypálíte vlnu termitu, která opět devastuje všechno v cestě.

Brute

Raketomet, který má dvě možnosti střelby. Primárně střílí salvu 4 raket najednou. Sekundární je při zmáčknutí pravého tlačítka myši a dostanete automatickou střelbu po jedné raketě. Opět je k dispozici Vortex štít. Můžete také využít na krátkou dobu vznášení se, takže můžete sejmout nepřátele za překážkou. Také můžete zaměřit na rakety na několik nepřátel najednou. Plně nabité jádro vám pak dá možnost se vznášet a pálit rakety v obrovském množství velmi rychle za sebou.

Ion

Jako hlavní zbraň máte energetickou pušku, která střílí výboje. Při sekundárním režimu střílí mnohonásobně silnější projektily, ovšem bere vám to hodně energie. I zde nesmí chybět Vortex štít. Novinkou je velmi silný laser, která můžete buď vystřelit ve slabém proudu nebo chvilku podržet a vystřelit zničující paprsek. Ve vybavené máte také miny, které jsou aktivovány laserem. Při plně nabitém jádře získáte devastující laserový paprsek.

Ronin

Takový samuraj. K dispozici máte brokovnici s obrovským rozptylem. Jako meele zbraň máte pak obrovský meč. Tento meč můžete také použít na odrážení nepřátelských projektilů. Můžete také využít fázového posunutí, kdy se přiblížíte k cílí a během toho jste nezranitelní. Také můžete využít energetickou vlnu, která zpomalí a zraní nepřátele. Při plně nabitém jádře využijete jako smrtící zbraň svůj meč.

Northstar

Je sniper, který má ve výbavě plasmovou railgun pušku. Čím déle pak držíte tlačítko pro zaměření, tím více se nabíjí. Dále máte miny, které zaháknou nepřátelského Titana a zdrží jej. Opět zde můžete najít i vertikální vzlet na krátkou dobu. Novinkou jsou cluster rakety, které způsobují dlouhodobé poškození. Plně nabité jádro vám pak dá možnost se vznášet a pálit rakety v obrovském množství velmi rychle za sebou.

Legion

Poslední vybavení, které vám dá do ruky predátor kanon. Je to velmi silný minigun, který však trvá nějakou dobu roztočit. Pokud však zmáčknete ptm, tak bude neustále roztočení a stačí jenom střílet.

Můžete kolem kanónu na krátký čas vytvořit štít, který zadržuje nepřátelskou palbu. U minigunu můžete také měnit jeho mód střelby. Buď střílíte na krátkou nebo dlouhou vzdálenost. Podle toho, jak přesnou střelbu potřebujete. Další možností je power shot, podle toho, jaký máte režim střelby.

Při plně nabitém jádře pak automaticky zaměřujete nepřátele pro orbitální střely.

Sdílejte nebo nám dejte like!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *