Hra For Honor

For Honor Open Beta 2. díl

Jeden článek o For Honor jsme již psali, zde si však podrobně popíšeme celou hru od Ubisoftu. Hra bude dostupná v plné verzi od 14. února a základní verze se bude na steamu prodávat za 60 euro. Podle nás je to hodně přemrštěná cena, skoro až zlodějina, ale co se dá dělat. Ideální cena za takovou hru by byla tak 30 euro. For Honor má super grafiku a i pěkné animace postav nebo fyziku. Myšlenka je také super, chtělo by to však do finální verze vychytat více chyb.

Menu

Zde najdete všechny hlavní funkce hry. Jelikož je hra kompletně v češtině, bude to pro vás mnohem přehlednější a jednoduší. Ve funkci „hrát“ najdete různé druhy single i multiplayerových her. V záložce „upravit“ budete moci měnit své hrdiny. Pak následuje záložka „obchod“, kde můžete momentálně zakoupit deluxe nebo gold edici hry. Záložka „sociální funkce“ vám umožňuje přidat si přátele a hrát s nimi. Poslední záložkou je „nastavení“.

Hrát

Nejdůležitější záložka, ve které najdete hru pro více hráčů, rychlý zápas, vlastní zápas a jak hrát.

Jak hrát je tutorial, kde najdete cvičení, pokročilé cvičení, volný režim, výcvik duelu, videa k herním režimům, videa k souboji hrdinů a video o válce frakcí.

Vlastní zápas vám nabídne možnost nakonfigurovat si vlastní hru. Budete si moci zvolit vlastní herní režim, mapu, pravidla a vybrat si vlastní hráče pro umělou inteligenci.

Naopak rychlý zápas vás okamžitě hodí do nejbližší hry. Nebudete si moci vybrat jaký herní režim to bude.

Hra pro více hráčů je asi nejdůležitější. Hrají proti sobě tři frakce a snaží se zabrat co nejvíce území a vyhrát každé kolo či sezónu. Mezi tyto frakce pak patří vikingové, rytíři a samurajové. Vy si pak vyberete, jakou hru chcete hrát.

Jedna z možností je deathmatch. Je to režim 4v4, kdy bojujete proti nepřátelskému týmu v režimech bitka a vyřazovačka. Vaším cílem je dosáhnout 1000 bodů v bitce nebo ve vyřazovačce zničit všechny hrdiny.

Další je duel a potyčka. Duel je 1v1 a hraje se na pět kol. Pokud vyhrajete třikrát za sebou, je konec hry. To stejné v duelu, kdy hrajete 2v2.

Nadvláda 4v4 je režim, kdy musíte obsazovat zóny, oslabovat nepřátelský tým a zabíjet jeho hrdiny. Musíte dosáhnout 1000 bodů pro výhru.

Hrdinové

Hrdinové jsou zatím u každé frakce 3. Za Rytíře to je strážkyně, dobyvatel a ochránkyně. Za Vikingy to je nájezdník, vojevůdce a berserk. U Samurajů najdete kensei, nobuši a oroči.

Každý hrdina má jiné vlastnosti, je vhodný pro jiný typ boje a má také jinou obtížnost ovladatelnosti. Vždy máte k dispozici nějaké základní hrdiny, ostatní si musíte najmout.

Každého hrdinu si můžete také vylepšit. Jakmile si hrdinu rozkliknete, uvidíte několik položek. Upravit, sběr vybavení, zobrazit postup a jak bojovat. V záložce „jak bojovat“ se můžete podívat na chvaty, které bojovník ovládá. Také zde najdete instruktážní videa.

Zobrazit postup vám zobrazí váš postup ve hře. Ve sběru vybavení pak můžete zakoupit balíčky vybavení nebo otevřít již získané balíčky.

V „upravit“, pak můžete vybrat pro hrdinu nové vybavení. Upravovat můžete zbraň, kde upravujete rukojeť, násadu a popřípadě u štít. Dále tu máme úpravu přilby, paží a torza. Každý kus vybavení vám dodává jiný bonus. Vybavení můžete také zničit a dostat za něj kovadlinky. Za tyto kovadlinky pak můžete vylepšovat jiné kusy vybavení. Také můžete měnit libovolně vzhled, barvu a emblém na vybavení.

Každý hrdina má také vlastní schopnosti, které se mu ve hře nabíjí. Jsou to dvě pasivní a dvě aktivní schopnosti. Dále má hrdina i vlastní popravy nebo pokřiky.

Tipy a triky

Pokud vlastníte ovladač (gamepad) určitě jej použijte. Ovládání hry je s ním mnohem jednodušší a přesnější než na klávesnici a myši.

Využívejte prostředí! Ano, protivníka můžete hodit do ohně nebo do vroucí vody a způsobit mu značné poškození. Také můžete soupeře shodit ze skály způsobit mu instantní zabití.

Open Beta For Honor

Vybavení ve hře Titanfall 2

Recenze hry Titanfall 2

Sdílejte nebo nám dejte like!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *