Counter Strike: Global Offensive

Nechceme, abyste si o hrách jenom četli nebo se dívali na jejich videa. My chceme, abyste ty hry i hrály! Proto vás pravidelně odměníme za vaši přízeň. Začneme lehounce s klasikou, kterou každý určitě zná, Counter Strike: Global Offensive! Máme pro vás nachystané 3 steam klíče, tedy 3x tuto parádní pecku!

Jak klíč získáte? Stačí, když nám dáte na našem Facebooku like a budete sdílet soutěžní příspěvek na FB. Abychom věděli, že právě Vy se účastníte a sdílíte tento příspěvek, stačí, když pod sdílený příspěvek napíšete do komentáře „mmoonline.cz“. Končit budeme v pondělí 5.12.2016 a ten den 3 z vás obdrží tuto parádní pecku. Je nutné vědět, že jde o Steam klíč, tudíž musíte mít Steam klienta a vytvořený účet! My nakupujeme klíče na G2A, protože jsou tam nejlevnější!

Counter Strike: Global Offensive

Jedná se o multiplayerovou pecku, kde proti sobě hrají dva týmy, teroristi a policejní komando. Vaším úkolem je přidat se na jednu stranu. Za teroristy se budete na většině mapách snažit položit bombu a vyhodit cílový objekt do vzduchu nebo budete držet rukojmí. Za policejní komando je pak vaším úkolem zachránit rukojmí nebo zabránit položení bomby.

Hra nabízí nenáročné režimy, kde si můžete zahrát jen tak pro zábavu nebo na rozehřátí. Nabízí však také kompetitivní režim, kde proti sobě nastoupí 5 hráčů v každém týmu. Hraje se celkem na 30 kol a obě strany si vystřídají role. Za tyto kompeťáky získáváte body a zvyšuje se vím rank. Podle úrovně vašeho ranku závisí na tom, jaké k sobě dostanete hráče.

Sdílejte nebo nám dejte like!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *